Vítejte na webu První Československé Samostatné Tankové Brigády   DCSTB | PCSTR | TCSTB ČAS:     
Pravidla

Pravidla klanu


Rád bych Vás všechny, zde na této stránce seznámil s pravidlami našeho klanu.Předem tu ale zdůrazňuji, že já osobě kladu všem velitelům v našem klanu na srdce to, aby z této hry neudělali „další směnu po práci“, hra má být především hrou a relax, ale zdůrazňuji i to, aby si vydobyli respekt u svého „ mužstva“, který potřebují k vytvoření kázně, která je zapotřebí při vyhrávání v CW. Věřte mi, že najít správnou cestu není vůbec snadné, a velení klanu musí počítat s tím, že cesta se neustále mění.

 

Tak hned na začátku začnu naším nejdůležitějším pravidlem a to je docházka na TEAMSPEAK  3 které si můžete stáhnout ZDE

Komunikační prográmek TEAMSPEAK je srdcem našeho klanu. Bez tohoto prvku, tedy komunikace, nemůže žádný bojeschopný klan patřící do té lepší kategorie existovat. Docházka na teamspeak  je ošemetná záležitost, vždy je lepší, když na TEAMSPEAKU  jste, hlavně pro velení, které když něco potřebuje řešit, tak má kam sáhnout a hlavně se to může řešit hned.U nás je nepsané pravidlo, že pokud jsi ve hře máš být i na TEAMSPEAKU k sehnání. Mě osobně stačí, když jsou hráči přítomni cca půl hodinky před CW, nepotřebuji aby tam „musel „ být hráč ve dvě hodiny ráno, když přijde domů po tahu. Nicméně naše pevné jádro klanu chodí na teamspeak,  i když nejsou ve hře a hrají i jiné hry a příjdou si prostě popovídat s kamarádama.

Dodatek : Povinná TEAMSPEAK docházka patří především velení.

 

Druhá věc, která se neustále řeší je chování hráčů na publicku, v rotách, týmových bitvách 7v7 nebo dokonce v CW.

Tak tedy co se týká  hraní jakýkoliv CW, tak hráč reprezentuje náš klan, a proto se musí všichni včetně velení chovat slušně. Naše nepsané pravidlo je ( aby se maximálně omezili případné „neshody“) že hráči do chatu nic nepíší, píše pouze velení a vždy jen jeden člověk pokud to uzná za nutné.

Co se týká hry na publicku mějte na paměti, že jak se chováte a co píšete, tak se pak odráží na dalších cca 100 lidí. Nicméně já osobně tyto věci neřeším, ale nutno jedním dechem dodat, že za celou tu dobu co šéfuji našemu klanu se mi dostali minimální stížnosti. A jen jedna byla ukončena vyhazovem. A to byl ještě k tomu případ, kdy hráč z našeho klanu nadával svému spoluhráči hodně nevybíravým způsobem. O co více jsem benevolentní na chování hráčů na publicku, i když jak jsem již napsal, nemám s tím sebemenší problém s chováním našich hráčů na publicku, o to více sleduji, jak se k sobě chovají hráči v klanu. Rozpichování neúctu a zbytečné handrkování v klanu v žádném případě netrpím.

Dodatek: Na různých fórech se chovejte pokud možno slušně.Mějte na paměti, že reprezentujete i svůj tedy náš klan.Jediná vyjímka se uděluje našemu maskotu Herr Generálovi Siru RozzyroviJ.

 

Třetí pravidlo se týká výcvikových místností a briefingů. U nás máme výcvikovky pro začínající hráče, kde učíme naprostým základům ale především výcvikové místnosti před samotnými CW, kde velitelé vysvětlují hráčům, co si od jednotlivých pozic a taktiky představují.

Výcvikovky, které jsou určené na vysvětlování  nováčkům, ale i zkušenějším hráčům třeba kam střílet dané tanky nejsou povinné a chodí na ně jen hráči, kteří mají o to opravdový zájem, takže tyto výcvikovky jsou dobrovolné a chodí na ně jenom ti hráči, kteří se chtějí zlepšit.

Výcvykovky které jsou určené na vysvětlování taktiky před CW jsou povinné pro všechny zúčastňující hráče kteří posléze půjdou hrát dané CW pro ostatní jsou dobrovolné.

Ve výcvikových místnostech nikdo do nikoho nestřílí, nenaráží a snaží se maximálně soustředit na danou probíranou záležitost, aby maximálně ulehčil tomu, kdo daný výcvik vysvětluje.

 

Anketa
Líbí se Vám tento nový web ?

ANO
ANO
96% [43 Hlasy]

NE
NE
4% [2 Hlasy]

Hlasy: 45
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 18.12.13

Poslední bitvy
Žádné hry nepřidané
Prohlédnout všechny výsledky
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

08-04-2014 23:41
idem do nemecka pridem v sobotu.caute Úsměv

01-03-2014 18:16
mnoho sekcii je necitatelnych, ak je text nad bielym pozdarim obrazka, je to nevhodne....

08-02-2014 09:50
Čau jdu vám ozznámit že žiju.Sem na horách,v neděli tu budu. Úsměv

05-02-2014 14:44
Tak jsme dnes měli sraz z WOTKA Šklebící se Úsměv (JerrryBerry,srobe
k343, Kkamil a Vanderstahl Úsměv a super Úsměv

20-01-2014 23:25
Rozhozen vrchní panel. Když kliknu na Klanové hlášení otevře se FAQ, když na FAQ, tak Nábor. atd, prosím opravit

Snow Storm Panel