Vítejte na webu První Československé Samostatné Tankové Brigády   DCSTB | PCSTR | TCSTB ČAS:     
Úvodní strana

 

Vítám Vás na stránkách našeho klanu, tedy Druhé Československé samostatné tankové brigády, kde se dovíte více informací o našem klanu , našich divizí, dozvíte se zde o naší filozofii klanu, která nás provází ale dozvíte se tu i o našich cílech..

Dále by jste zde měli najít odkazy na naše divize a tedy i informace který řadový člen je v jaké divizi a také který velitelé velí v daných divizích.

Pokud by jste měli zájem o vstup do našeho klanu, naleznete zde i informace o jednotlivých divizích našeho klanu, v současné době máme 4 klany, kde jeden z nich čeká na svoji chvíli.

Náš klan je především o kamarádství, kde vládne kamarádský duch, kde si chceme především zahrát – a o tom hra přeci je.Takže hádky ani rozvraty se tu netrpí – takové členy rádi přenecháme jiným klanům.

To že se u nás chováme kamarádsky ale neznamená, že nedodržujeme určitá pravidla, jak při CW tak na výcvikových bitvách.

Náš klan se především specializuje na hraní klanových válek na globální mapě, ale jestliže se k nám chcete dostat, máte velikou šanci bojovat pod barvami věhlasného klanu , který udělal za pár měsíců obrovské skoky a to jak v počtu hráčů, tak ve skillu tak ve velení a schopnosti vést velký klan který má více jak 200 členů.

Náš klan je unikátní v tom, že dává všem hráčům šanci se k nám dostat.Existují u nás klany kteří mají jen dobré  hráče , které si vychovali menší klany – a pak přejdou do TOP klanu který si hraje na to že je nejlepší a přitom tu zásluhu, že by „odchoval“ kvalitní hráče je opravdu minimální – tyto klany - jak se říká „slízávají smetanu“ a to je nám cizí.U nás si zahrají TOP hráči „ první ligu“ ale i začínající hráči, kteří potřebují pomoci ve hře.Chtěl bych, aby náš klan byl pro všechny, ale hlavně, aby v něm byla nadále kamarádská a uvolněná atmosféra která u nás panuje nyní.

Ale to je především má práce a má snaha aby u nás vše fungovalo tak jak má aby byli „ plachty stále napnuty a kormidlo bylo nastaveno správným směrem…“

Musím uznat , že za dobu mého velení v našem klanu byla některá rozhodnutí velmi bolestivá, tvrdá ale zároveň i nutná abychom náš klan neustále zlepšovali ve všech směrech a ne naopak.

Anketa
Líbí se Vám tento nový web ?

ANO
ANO
96% [43 Hlasy]

NE
NE
4% [2 Hlasy]

Hlasy: 45
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 18.12.13

Poslední bitvy
Žádné hry nepřidané
Prohlédnout všechny výsledky
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

08-04-2014 23:41
idem do nemecka pridem v sobotu.caute Úsměv

01-03-2014 18:16
mnoho sekcii je necitatelnych, ak je text nad bielym pozdarim obrazka, je to nevhodne....

08-02-2014 09:50
Čau jdu vám ozznámit že žiju.Sem na horách,v neděli tu budu. Úsměv

05-02-2014 14:44
Tak jsme dnes měli sraz z WOTKA Šklebící se Úsměv (JerrryBerry,srobe
k343, Kkamil a Vanderstahl Úsměv a super Úsměv

20-01-2014 23:25
Rozhozen vrchní panel. Když kliknu na Klanové hlášení otevře se FAQ, když na FAQ, tak Nábor. atd, prosím opravit

Snow Storm Panel